Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
Centrum Informacji Turystycznej w Oświęcimiu
Facebook
Centrum Informacji Turystycznej w Oświęcimiu

Oświęcim
ponad 800 lat historii...

Oświęcim to blisko 40 tysięczne atrakcyjne i przyjazne miasto położone w dolinie rzeki Soły. Dogodne usytuowanie pomiędzy Małopolską a Śląskiem sprawia, iż stanowi ważny szlak komunikacyjny łączący oba regiony. Atmosferę galicyjskiego miasteczka tworzy 800-letnia burzliwa historia, której ślady zobaczyć można spacerując po wzgórzu zamkowym i starym mieście. Charakter i klimat miasta określają dawne dzieje sięgające XIII wieku.

WięcejMoreMehr

Grupa MoCarta w programie XX-lecie. Dzieła wybrane

20 lutego 2018 roku o godzinie 19:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury wystąpi Grupa MoCarta w programie pt. "XX-lecie. Dzieła wybrane".

Grupa MoCarta istnieje już 20 lat, zatem przyszedł czas na wspomnienia i refleksje. Najnowszy program - w którym zawarte są najważniejsze i najlepsze skecze grupy - temu służy. Wielu widzów - z racji młodego wieku może nie pamiętać wielu skeczy sprzed 10, czy 20 lat - czyli nadarza się okazja, by je poznać, poznać na nowo, przypomnieć sobie, a może po raz kolejny posłuchać... dla przyjemności. Pomimo tak zacnego jubileuszu - "Grupa MoCarta" nadal tworzy, ma wiele nowych, zaskakujących pomysłów i skeczy, dużo koncertuje i po raz kolejny z chęcią przyjeżdża do Oświęcimia.
bilety: 60 zł, 50 zł, 40 zł

Źródło: Oświęcimskie Centrum Kultury
tel. 33 842 25 75

Pogoda

Polecamy

  • @http://mosir.oswiecim.pl
  • @http://um.oswiecim.pl
  • @http://www.muzeum-zamek.pl/
  • @http://ajcf.pl/
  • @http://www.auschwitz.org.pl/
  • @http://ock.org.pl
  • @http://mbp-oswiecim.pl/
Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)