Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
Centrum Informacji Turystycznej w Oświęcimiu
Facebook
Centrum Informacji Turystycznej w Oświęcimiu

Oświęcim
ponad 800 lat historii...

Oświęcim to blisko 40 tysięczne atrakcyjne i przyjazne miasto położone w dolinie rzeki Soły. Dogodne usytuowanie pomiędzy Małopolską a Śląskiem sprawia, iż stanowi ważny szlak komunikacyjny łączący oba regiony. Atmosferę galicyjskiego miasteczka tworzy 800-letnia burzliwa historia, której ślady zobaczyć można spacerując po wzgórzu zamkowym i starym mieście. Charakter i klimat miasta określają dawne dzieje sięgające XIII wieku.

WięcejMoreMehr

Klimakterium 2, czyli menopauzy szał - muzyczny spektakl komediowy z Teatru Capitol w Warszawie

30 marca 2019 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury ponownie pojawią się, z Teatru Capitol w Warszawie, bohaterki drugiej części kultowego spektaklu teatralnego z pogranicza musicalu, kabaretu i farsy pt. "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał".

Wydawało się, że w temacie... klimakterium zostało powiedziane już wszystko. Na szczęście nie! Elżbieta Jodłowska powróciła z nowym hitem! "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał" powstał na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek ? już nie młodych, ale jakże młodych.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia - zaradna pani domu starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale...! Za to pojawia się - obdarzona liryczną duszą - Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Zaczyna się zabawa! W pubie jest głośno, a kobiety które sporo czasu się nie widziały - mają sobie wiele do powiedzenia...

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Część z nich pojawiła się w "Klimakterium... i już", ale do tego zacnego grona dołączyły nowe artystki - wszystkie znakomite. I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego.

Klimakterium 2, czyli menopauzy szał

reżyseria: Krzysztof Jaślar i Elżbieta Jodłowska
kierownictwo muzyczne: Janusz Bogacki
scenografia i kostiumy: Andrzej Lewczuk
choreografia: Jakub Lewandowski
przygotowanie muzyczne: Aldona Krasucka
wykonawcy w zmiennej obsadzie: Pamela (Elżbieta Jodłowska/Małgorzata Duda/Maria Winiarska/Dorota Nowakowska), Malina (Anna Korcz/Ewa Cichocka/Joanna Jeżewska/Elżbieta Jarosik/Elżbieta Panas), Zosia (Elżbieta Okupska/Grażyna Zielińska/Ludmiła Warzecha/Katarzyna Kozak), Angela (Małgorzata Gadecka/Renata Zarębska/Anna Wojton/Ewa Złotowska)
czas: 150 minut (1 przerwa)
bilety: 70 zł, 60 zł, 50 zł

Źródło: Oświęcimskie Centrum Kultury
ul. Śniadeckiego 24
tel. 33 842 25 75

Pogoda

Polecamy

  • @http://mosir.oswiecim.pl
  • @http://oswiecim.pl
  • @http://www.muzeum-zamek.pl/
  • @http://ajcf.pl/
  • @http://www.auschwitz.org.pl/
  • @http://ock.org.pl
  • @http://mbp-oswiecim.pl/
Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)