Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
Centrum Informacji Turystycznej w Oświęcimiu
Facebook
Centrum Informacji Turystycznej w Oświęcimiu
Jesteś tutaj: You are here: Du bist hier: MSiT >> Informacje Praktyczne >> Przewodnicy Miejscy - wykaz >>

Lista przewodników miejskich

Pomocą przy organizacji pobytu w mieście Oświęcim służą również pracownicy Punktów Informacji Turystycznej

Imię i nazwisko- przewodnika

telefon kontaktowy

adres e-mail

znajomość języka

Białas-Szafraniec Katarzyna

+48 512-080-697

katarzyna78@gmail.com

polski

Bielska Aleksandra

+48 608-559-357

olabielska@interia.eu

polski,  angielski

Hałat-Żmudzińska Paulina

+48 695-198-274

paulina@poczta.fm

polski

Kulig Katarzyna

+ 48 692-707-944

katarzynaa.kulig@gmail.com

polski,  angielski,  hiszpański

Kurhanska Mariya

+ 48 730-952-923

marya_kurhanska@interia.pl

polski, rosyjski

Laskowska Beata

+ 48 504-757-187

laskowska4@op.pl

polski, grecki

Matyja Rafał

+ 48 605-133-282

rufos07@tlen.pl

polski

Mądrzyk Kamila

+48 509-615-440

madrzyk.kamila@gmail.com

polski, angielski

Mitoraj Danuta

+48 600-998-305

dmitor@interia.pl

polski

Mynarski Tomasz

+48 881-104-050

tomasz_mynarski@wp.pl

polski

Nikliborc Joanna

+48 665-621-198

j.nikliborc@gmail.com

polski, angielski, włoski

Rączka Marcin

+48 693-116-449

marcinraczka1106@gmail.com

polski

Rolewski Jacek

+48 518-395-752

jackrol1995@gmail.com

polski

Sobczuk Janusz

+48 506-107-672

duszek70@gmail.com

polski

Talewicz Mariola

+48 602-214-538

mariola.talewicz@gmail.com

polski

Tarczyński Piotr

+48 504-262-429

tarczynski@wp.pl

polski

Wodniak Paweł

+48 603-113-314

p.wodniak@interia.pl

polski


Lista pozostałych przewodników oferujących swoje usługi w zakresie oprowadzania po mieście Oświęcim:

Nazwisko i imię (kolejność alfabetyczna)

telefon kontaktowy

adres e-mail

znajomość języka

Jasiński Krzysztof +48 792-740-513 k.jasinski@poczta.fm polski,  angielski

W celu ustalenia szczegółów współpracy sugerujemy bezpośredni kontakt z przewodnikiem.
  • @http://mosir.oswiecim.pl
  • @http://oswiecim.pl
  • @http://www.muzeum-zamek.pl/
  • @http://ajcf.pl/
  • @http://www.auschwitz.org.pl/
  • @http://ock.org.pl
  • @http://mbp-oswiecim.pl/
Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)