Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
Centrum Informacji Turystycznej w Oświęcimiu
Facebook
Centrum Informacji Turystycznej w Oświęcimiu

"Spotkanie przy globusie" z Iwoną Marczak - pt. "Korea Południowa i Japonia - okiem centusia z Krakowa"

"Spotkanie przy globusie" z Iwoną Marczak - pt. "Korea Południowa i Japonia - okiem centusia z Krakowa"

12 grudnia 2023 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się pięćdziesiąte ósme z cyklu podróżniczych "Spotkań przy globusie" - z Iwoną Marczak - pt. "Korea Południowa i Japonia - okiem centusia z Krakowa".

"Opowiem o trzytygodniowej przygodzie w najdroższych krajach Azji. Polecicie ze mną na wyspę Czedżu, jeden z 7 cudów świata Natury, a także do energetycznego Seulu, zwiedzić jego najciekawsze zakątki. Nie ominie Was też podróż do Japonii - tym razem w środku gorącego lata, zobaczymy te bardziej, i te mniej znane miejsca, zanurzymy się w świat kolorowych świątyń, dzikich plaż i rwących wodospadów, pędząc prawie 300 km/h pociągiem typu Shinkansen. Do tego wszystkiego opowiem o kosztach takiej wyprawy i o tym, jak samemu ją zorganizować". /Iwona Marczak/

Iwona Marczak ? mówi o sobie w liczbach: 54 kraje, 6 kontynentów, 3 podbródki. Podróżniczka z pasji, z zawodu nauczycielka akademicka, o swoich podróżach opowiada w zabawny i przystępny sposób. Ceni sobie zarówno dalekie podróże, jak i te najbliższe, a w mediach społecznościowych ze szczerością dzieli się swoimi przygodami jako Dzień Dobry Świecie - na Facebooku, Instagramie i Tik Toku.

Zapraszamy! Wstęp wolny!

Więcej informacji: ock.org.pl

  • @http://mosir.oswiecim.pl
  • @http://oswiecim.pl
  • @http://www.muzeum-zamek.pl/
  • @http://ajcf.pl/
  • @http://www.auschwitz.org.pl/
  • @http://ock.org.pl
  • @http://mbp-oswiecim.pl/