Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
Centrum Informacji Turystycznej w Oświęcimiu
Facebook
Centrum Informacji Turystycznej w Oświęcimiu

Kolejna odsłona cyklu podróżniczych "Spotkań przy globusie"

"Pierwsza podróż do Gruzji - jak ją zaplanować?" - spotkanie z Bartkiem Dziwakiem

23 września 2022 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się czterdzieste piąte z cyklu podróżniczych "Spotkań przy globusie" - z Bartkiem Dziwakiem - pt. "Pierwsza podróż do Gruzji - jak ją zaplanować?".

O Gruzji mówi się, że to kraj kompletny. Odnajdą się tu miłośnicy morza i błogiego lenistwa w słońcu Morza Czarnego.

Nie zabranie okazji do wymagającej wspinaczki, ale również przyjemnych trekkingów po łatwiejszych szczytach. Gruzję pokochają na równi miłośnicy wina, pasjonaci sportów zimowych, osoby zakochane w historii, ale również miłośnicy zwiedzania miast.

Każdy z Was jest w stanie zaplanować podróż do Gruzji samodzielnie. Zyskacie dzięki temu dużą swobodę i pewność, że plan wycieczki będzie do Was idealnie dopasowany.

Przy okazji sporo też zaoszczędzicie, bo prowizje należne biurom podróży zostaną w Waszych kieszeniach. Gruzja może być niesamowicie tanim kierunkiem podróży, o ile nasza podróż jest dobrze zaplanowana.

W prelekcji przeprowadzę Was przez wszystkie etapy związane z planowaniem Waszej pierwszej podróży do Gruzji. Opowiem o dojeździe do Gruzji, transporcie po kraju, najciekawszych atrakcjach, walucie i cenach, na jakie powinniście być przygotowani. Wprowadzę Was w najlepszą moim zdaniem kuchnię świata i podzielę się garścią praktycznych wskazówek, dzięki którym do Gruzji pojedziecie świetnie przygotowani.

Po prelekcji każdy z Was będzie w stanie zaplanować samodzielnie podróż do Gruzji - od A do Z.

Bartek Dziwak - bloger podróżniczy prowadzący bloga Bartekwpodrozy.pl/

Info: ock.org.pl

  • @http://mosir.oswiecim.pl
  • @http://oswiecim.pl
  • @http://www.muzeum-zamek.pl/
  • @http://ajcf.pl/
  • @http://www.auschwitz.org.pl/
  • @http://ock.org.pl
  • @http://mbp-oswiecim.pl/